Cotek SE200-124 Pure Sine Wave Inverter 24VDC 120VAC 200W
MSRP: kn1.773,97
kn1.316,84
(You save kn457,13 )
SKU:
SE200-124
Weight:
4.00 LBS
Warranty:
2 Year Manufacturer
Shipping:
Stellar Speed! FREE SHIPPING
Out of stock
Description
Cotek Logo       Stellavolta Sale
Cotek SE200-124 Pure Sine Wave Inverter 120VAC 24VDC 200W.
Features
  • Pure sine wave output
  • Power ON / OFF remote control (Green Terminal)
  • Wide input range:10~16VDC (112 / 212), 20~32VDC (124 / 224)
  • Wide operating temperature:-20℃~60℃