MidNite Solar MNEPV30-600-2PP Circuit Breaker 30A 600VDC
MSRP: ﷼259.94
﷼206.26
(You save ﷼53.68 )
SKU:
MNEPV30-600-2PP
Weight:
0.54 LBS
Current Stock:
13
MidNite Solar
600VDC din rail mount two pole breaker, width 1 in (26mm), 3,000 AIC.